1. Lenka Demetrovičová
     Sportovně zábavní centrum na Pankráci
     Sports and Entertainment Center in Pankrac

     Jazyk práce
     český
     Typ projektu
     Bakalářská práce
     Semestr
     Letní
     Akademický rok
     2013/14
     Studijní program
     B 3501 Architektura a urbanismus: Architektura
     Ústav
     15123 Ústav stavitelství I
     Předmět
     ATBP Ateliér - bakalářská práce
     1. Anotace

      Cílem Sportovně zábavního centra je doplnění občanské vybavenosti na Pankráci s možností využití v denních i večerních hodinách. Centrum je vhodně situováno na pomezí bytové zástavby Sídliště Pankrác, komerční oblasti tvořené nákupním centrem Arkády Pankrác a administrativními budovami jako je City Tower či City Green Court a rekreační zóny v podobě Centrálního parku na Pankráci a dále parku Kavčí hory. 

      Navržený objekt je šestipodlažní, dvě podlaží jsou podzemní, tvořené garážemi. Dále pokračují čtyři nadzemní podlaží s rozličným spektrem funkcí. Vstupní podlaží je tvořeno barem a bowlingem s celkem deseti drahami. Ve druhém podlaží je situována restaurace a výstavní plochy, které jsou od ní odděleny skleněnými příčkami. Od třetího podlaží se budova dělí na dvě samostatné části, severní a jižní. V severní části je ve třetím podlaží pizzerie s terasou, ve čtvrtém podlaží jsou pronajímatelné prostory, vhodné například jako konferenční sály. jižní část je tvořena fitness centrem, keré je přes obě podlaží. 

     2. Synopsis

      Sports and entertainment center aims to complement the civic amenities at Pankrác. Centre can be used in the daytime and evening hours as well. The center is conveniently situated on the edge of residential areas, commercial areas consisting of shopping center and office buildings and recreational area - the Central Park.

      The building has six floors. Two floors in the underground consist of garages. In the entrance floor we can find a bar with bowling lanes. The second floor consists of a restaurant and exhibition areas. From third floor is building divided into a southern and northern part. In the northern part is located pizzeria with a terrace on the 3rd floor, and conference rooms on the 4th floor. In the southern part of the building is a fitness center which is through two floors.

      
     1. Oponent

      Ing. arch. Vít Kándl

     2. Soubory ke stažení

      1. Lenka Demetrovičová - portfolio BP PDF 5 MB
      
     1. Obrazová dokumentace

      

    
    


Please wait …